איך לדעת אם הוא האחד שלך

אהלן!     

זו שאלה שקיבלתי לפני כמה ימים במייל ואני רוצה לענות עליה היום (כי לדעתי זה נושא די קריטי עבור רוב הבחורות וחשוב להסביר אותו).
מאיה כותבת:

"איך אני יכולה לדעת אם הוא ה-אחד? פגשתי גבר שממש מוצא חן בעיניי ויש בינינו כימיה נפלאה. אני נהנת להעביר איתו את הזמן ואני חושבת שאני מתחילה להתאהב בו. אבל אני לא בטוחה שהוא האחד שלי. מה לעשות? איך לדעת? תודה מראש, מאיה."
התשובה שלי:

אהלן מאיה!

כל יום אני מקבל כמה מיילים עם שאלות כמו:

- "איך למצוא את האחד?"
- "האם הוא האחד או שאני צריכה להמשיך לחפש?"
- "אני חושבת שמצאתי את האחד ופספסתי אותו?"

וכו'...

תני לי לפתוח לך את העיניים על משהו שאת צריכה להבין.

כל הקונספט של "ה-אחד", זהו שקר אחד גדול. אגדה רומנטית שעוברת במשך דורות בין נשים ומסרבת להיעלם.


כל כך כיף להאמין שקיים איזשהו "אחד" שרק הוא יעשה אותך מאושרת, שנשים מסרבות להתנתק מהפטזיה הזו ולהסתכל למציאות בעיניים.

הנה הדברים שאת צריכה להבין:

1. לא קיים אותו "ה-אחד" המיוחד. אני אישית רואה את
 הרעיון הזה של ה-אחד, כמגוחך, מזיק ואפילו מסוכן.

יש מעל ל 3.5 מיליארד גברים על הכוכב הזה. והרעיון שיש רק אדם "אחד" על כדור הארץ שאת תוכלי להיות מאושרת איתו, הוא מאוד מדכא... אם באמת היה רק גבר אחד כזה, אז הסיכוי שלך למצוא אותו היה אפסי. זה פשוט בלתי אפשרי סטטיסטית.

רק תחשבי על זה, לנסות למצוא אחד מתוך 3.5 מיליארד... מה יכול להיות יותר טיפשי והזוי מזה?

אם זה היה כך, 99.9% מהנשים לעולם לא היו מוצאות גבר שהיו יכולות להיות מאושרות איתו. אבל אנחנו יודעות שזה לא כך.

ואלו החדשות הטובות.תראי, מתוך יותר 4 מיליון גברים בארץ, יש מאות אלפי גברים בגיל שיכול להתאים לך, שאפילו גרים במרחק נגיש עבורך (בארץ המרחק לא באמת משחק תפקיד), והם גם פנויים.

ואנחנו בכלל לא מדברות על אלו שנמצאים בחו"ל. היום בעידן האינטרנט את בקלות יכולה להכיר אותם בלי לצאת מהבית.
מתוך כל הגברים האלה יש מאות שיתאימו לך כמו כפפה ליד, שתוכלי להרגיש כימיה מעולה איתם, שיבינו ויקבלו אותך כמו שאת, ויהיה לך ממש טוב להעביר איתם את הזמן.

אני אתן לך את עצמי בתור דוגמא.

היום אני עושה את הכל כדי שתהיה לי זוגיות פנטסטית עם בת הזוג שלי, ואני מתכנן להמשיך לעשות את הכל כדי שככה זה יימשך. אבל אני יודע ב-100% שאם חס וחלילה מערכת היחסים שלנו תעלה על שרטון ותתנפץ...

ואנחנו נאלץ להיפרד...

...כעבור זמן כל אחד מאתנו ימצא את הזוגיות שיוכל שוב להיות מאושר בה. כי אנחנו ראויים לזה וכי אנחנו יודעים כיצד לבנות זוגיות נפלאה עם אנשים שטוב לנו איתם.

והכי חשוב - אנחנו לא נמצאים תחת השפעת השקר על "ה-אחד".


בואי נמשיך לנקודה הבאה...

2. להעביר את הזמן שלך בדאגה לגבי האם גבר ספציפי הוא "ה-אחד", זה מתכון בטוח לתת לחיים שלך לחלוף בצד, לפספס הרבה גברים טובים שהיית יכולה לבחור מהם, ולסיים בתור זקנה ובודדה שננעלה על מישהו אחד ועדיין לא החליטה לגביו... (אני מקצינה כאן, אבל אני מקווה שהבנת את הרעיון).

אז בואי ניגש לשאלה האמיתית שחשוב לך לשאול:

"האם הגבר הזה הוא מישהו שכדאי לי להשקיע בו? האם זה מישהו שכדאי לי להתחייב כלפיו? האם הגבר הזה הוא מישהו שאני צריכה להיכנס איתו לקשר רציני ולבחור בו בתור בן זוג שאוהב ואעריץ אותו, שאריב איתו ואשתגע בגללו, ושלצידו אני מקווה להזדקן?"
וכמובן, לי אין את התשובה על השאלות האלה בשבילך. כי אני לא מכיראותך ולא מכיר אותו.
אבל יש לי כמה קווים מנחים לתת לך:

1. האם את אוהבת את הבחור?
כן אני יודע, הלב שלך קופץ החוצה ברגע שאת רואה אותו. אבל האם את באמת אוהבת אותו?

חשוב להבדיל בין אהבה להתאהבות.

התאהבות היא בסך הכל תחושה שנוצרת מהפרשה זמנית וחזקה של הורמונים והשפעתם על המוח. ומכיוון שזה זמני, זה גם עובר... ואת נשארת עם הבן אדם שאת כבר לא מאוהבת בו, אבל את עדיין יכולה לאהוב, לחבב ולקבל אותו כמו שהוא.

כאשר העניין נוגע ליחסים רציניים, התאהבות אינה מספיקה. כי כאשר היא תחלוף (וזה יקרה תמיד), את צריכה לרצות להיות עם הבן אדם הזה ולקבל אותו, גם כשלא יהיו לך פרפרים בבטן בכל פעם שתהיי לידו.

2. האם את מעריכה את הבחור?

האם את מעריכה אותו בתור אדם? האם את גאה במה שהוא עושה? בהשגים שלו? בדרך שבה הוא מנהל את החיים שלו?

לפעמים ההתאהבות שדיברתי עליה קודם, מעוורת אותך ובהתחלה את מוכנה להתעלם מהרבה דברים שלא הייתה רוצה לקבל בבן זוג שלך. אבל כאשר ההתאהבות חולפת ואת מתחילה לשים לב לפרטים הקטנים, הם יכולים לעצבן אותך ואת תגלי שזה לא מתאים...
לכן חשוב שתשאלי את עצמך את השאלות האלו מראש.

3. האם כיף לך איתו?

אם אתם רבים הרבה, אל תצפי שזה ישתנה. אתם תמשיכו לריב ולהתווכח גם בעתיד. הרבה מאוד זוגות נופלים למלכודת הזו, כאשר חושבים שמשהו ישתנה.

תראי, זה בסדר להתווכח מדי פעם ולא להסכים על דברים. בגבולות הטעם הטוב. אבל אם את סולדת מהמצב כבר עכשיו, זה סימן ראשון לעצור ולחשוב.

את צריכה להבין, אם ההנאה שאתם מפיקים אחד מהשני מספקת אותך היום או שיש דברים שמאוד מאוד מרגיזים אותך. אם יש כאלה, האם את מוכנה לחיות איתם? כמו שאמרתי, רוב הסיכויים שזה לא ישתנה, גם אם עכשיו נראה לך אחרת.

4. האם את והוא רוצים את אותם הדברים בחיים שלכם?

האם יש לכם נקודות חיבור בתחביבים שלכם? האם אתם מסכימים על הדברים בגדול - ילדים, טיולים, פנאי, תחביבים? אולי יש לו איזשהו תחביב שלא לרוחך?

קחי בחשבון שלא תוכלי לגרום לו להפסיק להתעניין ולהתעסק במה שהוא אוהב, ואם כן תעשי זאת, הוא ינטור לך טינה ותמיד ירגיש שויתר על משהו בגללך וביום מן הימים, באחד הריבים, זה יתפוצץ והוא יאשים אותך בזה "אני ויתרתי בשבילך על... ואת..."

(אני רואה את זה קורה המון אצל זוגות, והסיבה לזה - חוסר הסכמה בתחילת הדרך על אחד הדברים שהיה חשוב לאחד מבני הזוג, אבל הוא נאלץ לוותר עליו).

למעשה, נושא ההתאמה הוא הרבה יותר רחב ממה שאני יכולה לכסות במייל אחד, אבל בתור קווים מנחים להתחלה גם זה משהו.

(מהן הסיבות שגברים מאבדים בך עניין? הסרטון הזה יסביר לך)

בשורה התחתונה -
שחררי את רעיון "ה-אחד" ותמצאי מישהו שאוהב אותך, שמחייך בכל פעם שאת נכנסת לחדר, שגורם לך להרגיש נפלא כאשר מחבק אותך, שגורם לך להוציא מעצמך את ההכי טוב שיש בך, שלוקח בקלות את החולשות שלך ומעריץ את החוזקות שלך, ושרוצה עבורך את העתיד הטוב ביותר.

אם את רוצה ללמוד איך "להכיר כל גבר בקלות", בלי שאת צריכה "להתחיל" איתו ולהסתכן בפדיחה. ואיך לעשות את זה נכון, אפילו אם אין לה מה להגיד ואת הכי ביישנית בעולם...

זהו להיום, ג'ייקוב פליפה

נ.ב

דרך אגב, אם גברים מתרחקים ממך על בסיס קבוע, ואין לך מושג למה, הכנתי לך מצגת חדשה שתראה לך מה הסיבה לזה...

וגם אני אדבר במצגת על הטריקים הבאים:

- טכניקת "פתיחת הפחיות" הרגשיות - תלמד אותך איך לעבור דרך קירות ההגנה של הגבר שלך, ולגרום לו להתנסות באהבה אינטנסיבית ותחושת קרבה אלייך שהוא מעולם לא חשב שאפשרי עבורו.

- איך לעורר את אינסטינקט "הצייד המספק" של הגבר שלך - שיגרום לו לזכות באהבה שלך ולעשות כל מה שצריך כדי לוודא שאת נאהבת.

- איך להוריד את "המסכה" שלך עם גבר - זה יגרום לו לרצות להיות פתוח איתך וכנה איתך לחלוטין.

- 5 התחנות שגבר עובר בדרך למחויבות - ואיך לדעת באיזו תחנה הגבר שלך נמצא כרגע, ואיך לקחת אותו לתחנה הבאה. (לא לדעת באיזו תחנה הוא, יכול לדפוק את הסיכויים שלך עם בחור נהדר)

- הסוד לגרום לו להרגיש "מלך העולם" - הקטץ' שהוא ירגיש ככה רק שיש לו אותך, המלכה שלו, לצידו.

- 6 פסקאות "אזעקת חירום" - תלמדי למה השימוש בפסקאות האלו מכבה את היכולת של הגבר שלך להקשר אלייך..

- טכניקת מגנט המצב רוח - הטכניקה הזו תגרום לו להיות מכור אלייך, לדבר איתך, לשלוח הודעות ולגרום לך לרצות להיות מאושרת.

- הפחד הסודי של גבר - למה הוא לא יכול לספר לך עליו ומהם המילים הפשוטות שיגרמו לו להרגיש בטוח וישחררו את החיבה שלו כלפייך.


עקבו אחרינו!

פייסבוק

יוטיוב

כתובת: אחד העם 9 ת"א
תכתבי את האימייל שלך כדי לקבל את סודות המשיכה של ג'ייקוב שייחשפו אלייך במשך ה14 יום הבאים. זאת תוכנית עוצמתית שתראה לך איך לבנות משיכה עמוקה בכל שלב במערכת היחסים שלך.