100 טיפים כדי לבנות זוגיות טובה

הנה הם:

1.) טיפ למערכת יחסים - זרקי ת'אגו שלך לפח ותלמדי להתנצל שצריך - זה טוב לכל אחד ובמיוחד למערכת היחסים שלך.
כאן לומדים לתקשר טוב יותר בזוגיות- https://www.israelilove.org/obsessia_1)

2.) טיפ לדייטינג ורווקות - אל תרגישי בלחץ להכנס למערכת יחסים, להתחתן או להתחייב למודל מערכת יחסים אחד. כל אחד הוא שונה - תמצאי מה עובד עבורך ואם זה לא עובד לך על הפעם הראשונה, הכל טוב! תמשיכי לנסות.

3.) טיפ למערכת יחסים - אל תחשבי על מערכת היחסים שלך ככישלון שלא הסתדר. יש כנראה המון המון זכרונות טובים להתרפק עליהם והזדמנות לגדול וללמוד מהעבר.


4.) טיפ למערכת יחסים - אל תצפי מבן הזוג שלך לקרוא את המוח שלך ולדעת מה את חושבת בדיוק ומה הוא בדיוק צריך להגיד. הוא לא קוסם! (הפתעה אה?!) זה ממש לא אומר שהוא אוהב אותך פחות.

5.) טיפ לסקס - תדברו על הדברים שאתם רוצים לנסות במיטה. תנסו כמה מהם אם אתם לא בטוחים, תפנטזו ביחד ותעשו אותם.
(תראי את הסרטון הזה בשביל עזרה עם חיי המין שלך - https://www.jacobfelipe.org/desire)

6.) טיפ למערכת יחסים - סקס הוא לפעמים 'מדד' לבריאות מערכת היחסים. תנסי לצלול מעבר לפני השטח ובעיות הסקס ולהבין מה באמת קורה שם.

7.) טיפ לסקס - אם לא עשיתם מין זמן מה אז עדיף קודם כל להתמקד בבניית אינטימיות קודם. תבלו זמן יחד, תתמקדו בלהתנשק ולהתחבק בלי הלחץ של מין.

8.) טיפ למערכת יחסים - אל תחששי לבקש עזרה במערכת היחסים שלך ועדיף שתעשי זאת לפני שאתם נכנסים למשבר. אם את בתהליך פרידה למשל, ייעוץ ממש 
יכול לגרום לכל התהליך להיות הרבה פחות כואב.

9.) טיפ למערכת יחסים - תגדירי מי עושה מה במערכת היחסים שלכם ואל תגידי לו לעשות דברים מסוימים שהוא שונא כי "הוא גבר". זה בולשיט וזה רק יעשה רע למערכת היחסים.

10.) טיפ למערכת יחסים - תפסיקי להשוות את מערכת היחסים שלך לאנשים אחרים, ושימי לב כאשר את עושה זאת. כל מערכת יחסים היא מיוחדת ואין כזה דבר 
מערכת יחסים מושלמת!

11.) טיפ למערכת יחסים - יש לך שיחה כבדה לעשות איתו? לכי לבית קפה שקט, צאי להליכה, תסכימי איתי שזה ממש מעצבן לעשות את השיחות הקשות האלו בבית ועדיף לשנות את האווירה למשהו הרבה יותר רגוע נכון?!

12.) טיפ למערכת יחסים - הנה משהו שלא מדברים עליו: תלמדי להתווכח! זה אולי נשמע הזוי, אבל אם תמצאי דרך-לא-עושה-נזק כדי להתווכח איתו זה ייחסן את מערכת היחסים שלך לטווח הארוך.

13.) טיפ למערכת יחסים - הכי קל זה כל היום להעביר ביקורת על בן הזוג שלך. יודעת מה קשה? להגיד להם מה את אוהבת בהם ואת כל הדברים שאת מעריכה. נסי את זה יהום.

14.) טיפ למערכת היחסים - שימי לב למיתוס "האחד" ותזהי איך זה יכול להשמיד את מערכת היחסים שלך. (אם אין לך מושג לגבי זה, ממליץ לך לקרוא מיילים אחרים שלי.)
(או פשוט ללכת לעמוד הזה ולקרוא על הסקר הסודי שלו - https://www.israelilove.org/seker)

15.) טיפ לסקס - אין דרך "נורמלית" לעשות סקס. לכל אחד יש את הפטישים שלו, תפסיקי לנסות להכניס את זה למסגרת.
(תראי את הסרטון הזה בשביל עזרה עם חיי המין שלך - https://www.jacobfelipe.org/desire)

16.) טיפ לסקס - לתקשורת ולאינטרנט יש תמונה מאוד ברורה על איך לעשות סקס. שחררי את "הצריך" ותעשי מה שנראה לכם נכון כזוג.

17.) טיפ למערכת יחסים - תלמדי להכיר את עצמך לפני הכל - כי יהיה לו מאוד קשה להתחבר אלייך אם לא תעשי את זה.
(אם את רצינית להכיר את עצמך, אני נותן תהליך ייעוץ שבו אנחנו נכנסים לך לקישקע ונעשה אותך אישה סופר מושכת לזוגיות, זה יהיה קשה אבל מתגמל, שלחי הודעה חוזרת אם את בקטע)

18.) טיפ למערכת יחסים - שאת מדברת עם בן הזוג שלך את באמת מקשיבה? או שאת תקועה בתחת של עצמך עם כל הרגשות שלך והצרכים שלך? שאלה קשה, אני יודע, אבל את חייבת לשאול את עצמך אותה.

19.) טיפ למערכת יחסים - תני לו פידבק אבל בדרך בונה - את אולי עלולה להרגיש שישירות זה בסדר, אבל זה לא תמיד נכון. במקום להגיד איפה הוא טועה, תנסי לחלוק מה קורה ולעשות אתז ה בדךר יותר בונה. זה מוריד את עוצמת הקונפליקט ביניכם ומגביר את הרגשת ההדדיות.
(בסקר הסודי שלו תלמדי איך לתת כזה פידבק כי זה מבוסס על מחקר של מעל 10,000 גברים - תדברי אליו איך שהוא רוצה - https://www.israelilove.org/seker)

20.) טיפ למערכת יחסים - תיצרי רגעים יפים - תבני מערכת יחסים בריאה ושמחה על ידי כך שתתמקדי ברגעים היפים שלוקחים את מערכת היחסים לכיוון טוב. זה יאפשר לשניכם להרגיש חיבור אחד עם השני אפילו שיש בעיות ברקע.

21.) טיפ למערכת יחסים - תחליפו אחד את השני ברגעים קשים בבית. אחד מבני הזוג עומד להתחרפן מהילדים, מהשכן הנודניק שמצלצל בדלת, מתשלום הדוח - זה הזמן לזנק פנימה באבירות, לטפוח לו על הכתף ולהציע החלפה. זה גם חברי וגם רומנטי.

22.) טיפ למערכת יחסים - קבלי אותו! כשאתם נפגשים בבית בסוף היום או מדברים בטלפון תוך כדי תנועה, תעשו פאוזה של שתי שניות לשמוח האחד בשני. אין על לפגוש את הקול החם שלו בצד השני של הטלפון או להיכנס לחיבוק כשנכנסים הביתה.

23.) טיפ למערכת יחסים - מה המשותף בין הזוגיות שלכם ללמבורגיני? לא משנה כמה אתם טובים וכמה אתם יפים, פעם בכמה זמן אפילו הפרארי צריכה טיפול עשרת אלפים. לא להתבייש ללכת לטיפול זוגי. לפעמים אנחנו טובעים בתוך הדפוסים והתבניות והמטענים של עצמנו. תנו לעצמכם את ההזדמנות לנקות את המערכות. טיפול זוגי זה כמו מקלחת ממש טובה אחרי שבוע של טיול צופי נודד. מורידים את הג'יף ונשארים עם הטוב.
(הסקר הסודי שלו הוא בדיוק מה שאת צריכה להרים את הזוגיות שלך לשלב הבא - https://www.israelilove.org/seker)

24.) טיפ למערכת יחסים - תנו חופש אחד לשני. לצאת עם חברים, לנסוע לסופ"ש, לישון אצל חבר ילדות - זה אמנם עשוי לתפוס אתכם במקומות החלשים - קינאה, הנהלת חשבונות זוגית ושאר נפלאות, אבל אין דבר מעצים או סקסי יותר מבן זוג בטוח ומפרגן שדוחף אותנו להיות הכי שמחים שאנחנו יכולים להיות.

25.) טיפ למערכת יחסים - תשתכרו ביחד. שמעת נכון! (ואם אתם שוקלים לבטל את הסעיף בתירוץ הטיפשי שאלכוהול מרדים אתכם אז פשוט תישנו קודם)!

26.) טיפ למערכת יחסים - בליינד דייט. מדי פעם תקבעו דייט במסעדה או בר, תתלבשו יפה ותגיעו לחוד, כל אחד מעיסוקיו, גם אל תדברו על זה יותר מדי. תיפגשו כמו בדייט ראשון שאתם נכנסים למסעדה ולא יודעים בדיוק איך היא תראה ואיפה הוא יושב (שימו לב- מומלץ לא לאחר על מנת שלא לייבש ולהחמיץ את בן הזוג ויחד אתו את הערב המבטיח שלכם).

27.) טיפ למערכת יחסים - העולם (לא!) שייך לצעירים. אתם זוכרים איך היה כשרק התחלתם לצאת וכל רמזור אדום, פקק תנועה, ותור בסופר היו הזדמנות לשלוח ידיים ולצחקק? אני שמחה לבשר שעד שלא מתנו אנחנו עדיין חיים - תתנשקו באמצע הרחוב, בדרך לסופר. בדרך לגן, בתור לאסיפת הורים, וואטאבר!

28.) טיפ למערכת יחסים - לא לדחות – מירב בעיות הזוגיות מתפוצצות בשל איזושהי שטות חסרת פרופורציה, הסיבה לכך היא אותם מטענים שנצברים כאשר בוחר אחד מבני הזוג לדחות ולא לשתף – שתפו! לטווח האורך זה תמיד עובד.
(ואם כבר דחית והוא ממש מתרחק ממך כדי שתראי את הסרטון הזה - https://www.jacobfelipe.org/1591966969152)

29.) טיפ למערכת יחסים - אינדיבידואל – אין לשכוח שזוגיות מורכבת מ-2 פרטים, שכל אחד כשלעצמו מעצים את הזוגיות, אז למנת להעצים יש להגיע מועצם, וזה יכול לקרות רק אם בן הזוג נותן לפרטנר את המקום להתפתח, אם הבעל אוהב כדורגל – תני להתעצם משם.

30.) טיפ למערכת יחסים - התמקדו כל הזמן בטוב שיש בקשר, בתכונות הטובות שיש לבן זוג,בדברים הטובים שהוא עושה עבורכם ועבור המשפחה.

31.) טיפ למערכת היחסים - תמיד תזכרי שבתוך כל גבר מסתתר ילד קטן. (הילד הפנימי) שזקוק לאהבה לחיבוק למילה טובה ותשומת לב אימהית. כנשים בורכתן ביכולת הזו להכיל ,להיות רכות ומעניקות, להרגיע את בן הזוג שלנו . פשוט תחשבי על הילד העצוב ,הפגוע שבתוכו ,דמייני אותו בעיני רוחך ומייד תרגישי רצון עז לחבק ולנחם אותו.
(הסקר הסודי ממש נכנס למוח הגברי ומסביר על אותו הילד הקטן הזה ואיך להתנהג איתו - https://www.israelilove.org/seker)

32.) טיפ למערכת יחסים - אל תתייחסו לבני זוגכם כאלים שיש לסגוד להם –מתייחסים לבן הזוג שלכם כאילו הוא אל? כנראה שהוא סובל מזה. מחקר חדש מצא שבני זוג אשר סוגדים להם כאלים, אינם מאושרים יותר כלל וכלל. הם דווקא יכולים לחוש שבן הזוג לא רואה את מי שהם אלא מעריץ אותם בצורה עיוורת, והזוגיות הופכת לפיקציה. בנוסף, קיים גם לחץ של אותו בן הזוג להוכיח את עצמו כל הזמן, מה שמביא לחוסר ביטחון. כבדו אחד את השנייה, היו בטוחים שבני הזוג שלכם הם אנשים טובים מאוד, אך אל תתייחסו אליהם כאל משהו אלוהי.

33.) טיפ למערכת יחסים - נשיקת לילה טוב –תחליטו בניכם שלא משנה מה קורה, נשיקת לילה טוב היא חובה. גם אם רבתם, גם אם יש מתח מסוים, אסור לישון כשכועסים. המחשבות מקננות בנו עד להירדמות, וכשאנו כועסים ובן זוג מניח לנו לישון כועסים, אנחנו מרגישים אפילו עוד יותר כעס כלפיו. אל תדלגו על זה.
(רוצה ללמוד איך להתנשק בצורה שהוא יחשוב עלייך כל השבוע שלו ויחכה לטרוף לך את השפתיים - צפי בעמוד הבא - https://www.israelilove.org/neshikasodit)

34.) טיפ למערכת יחסים - אל תתני לעצמך יותר מידי כוח – מחקרים גילו כי בן הזוג המחזיר ביותר כוח הוא זה שמרגיש פחות סיפוק ממערכת היחסים. בחברות, יש 2 צדדים הנוטלים באחריות ומקבלים החלטות שמשפיעות על העתיד. התחילו להשמיע את קולכם יותר, ואם אתם בצד השני – התחילו לתת מקום לבן הזוג שלכם מתוך כבוד לאדם שהוא.

35.) טיפ למערכת יחסים - דברו על הזיכרונות שלכם, גם על הרעים – לפי מחקר שהתפרסם בשנת 2013, זוגות שדיברו על זיכרונותיהם המשותפים היו רגועים יותר. אם יש דברים שכאבו לכם בעבר, מספר המחקר, “תוכלו להימנע בקלות משיחות על הנושאים האלה, ולתת למערכת היחסים שלכם פשוט ‘לזרום’, אך עלולות להיות לכך השלכות שליליות”, אומרת שרה הלפרן-מיקין, פרופסור לסוציולוגיה באוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון.

36.) טיפ למערכת יחסים - אל תתכתבו יותר מדי בהודעות – הודעות הטקסט למיניהן אחראיות להמון פרידות וכעס ביחסים. קשה מאוד להבין דרכן את טון הדיבור, והרבה אנשים בורחים למקום הנוח של ההתכתבות, במקום לומר אחד לשני את מה שמפריע. חוקרים מאוניברסיטת צפון קרוליינה בווילמינגטון מצאו שזוגות שתקשרו יותר באמצעות הודעות מאשר באמצעות שיחות קוליות או שיחות פנים מול פנים, הביעו פחות סיפוק ממערכת היחסים שלהם. הדרך היחידה לתרגל תקשורת בינאישית טובה ולהימנע ממצב בו נוצרת חרדה חברתית, היא פשוט לקיים תקשורת בלתי אמצעית.
(ויודעת מה...אם כבר את מתכתבת - לפחות תתכתבי ככה -https://www.israelilove.org/textobs123)

37.) טיפ למערכת יחסים - אל תשכחו להתחבק ולהחזיק ידיים, על פי מחקרים חיבוק יכול לסייע להורדה בלחץ הדם ולהפחת לחצים. תתחבקו, תחזיקו ידיים ובכך תצרו בינכם חום ואהבה ותתרמו לאווירת הרוגע והשלווה שלכם בזוגיות טובה.

38.) טיפ למערכת יחסים - תהיו שם אחד בשביל השני, לפעמים בן או בת הזוג שלכם יעברו כל מיני משברים, ודווקא בזמן כזה שהמצב פחות טוב הקשר שלכם נמדד.

39.) טיפ למערכת יחסים - תרחיקו הסחות דעת שאתם ביחד, כאשר אתם מתראים אחרי כמות זמן מסוימת תשאירו מאחור את כל הסחות הדעת כגון טלפון, טלוויזיה וכו.

40.) טיפ למערכת יחסים - ומה מטרת הזוגיות שאתם מחפשים - גם בזוגיות, כשנבין מדוע אנו רוצים בה ואיך אנחנו מדמיינים אותה, יהיה לנו קל יותר להגשים את האידיאל.

41.) טיפ למערכת יחסים - אף פעם אל תקראו אחד לשניה בשמות הפרטיים, תחליטו שגם באמצע ריב סוער תדברו בכינויים. איך אפשר להגיב ברצינות ל-"אני כועסת עליך לולו"?

42.) טיפ למערכת יחסים - תכוונו מד דציבלים ותחליטו שלא עוברים את השלושים. תמיד לדבר בשקט.

43.) טיפ למערכת יחסים - תקנאו בסטייל. "קנאה זה רגש בלתי נשלט" אמר לי אהוב קרוב. תתעלו על זה, תראו את היתרונות שבזה. אתה תרצה שהחברה שלך תחבק את החברים שלך ותסתחבק איתם. את תרצי שיגידו לך "איזה נחמד חבר שלך". אין מערכת יחסים בלי אמון. תבטחו אחד בשניה.

44.) טיפ למערכת יחסים - תצטלמו הרבה. קשה להישאר אדישים לזיכרונות טובים. ברגעים קשים תוכלי לראות שסך הכל האיש שלידך גרם לך לחייך שם בתמונה, ותראה אותך, איזה מבסוט אתה.

45.) טיפ לסקס - תממשו את החוק "אין דבר כזה שרק אחד גומר". זה עושה קסמים עזבו, תסמכו עליי.
(רוצה ללמוד גם כל מיני תנוחות מגניבות שיגרמו לכם לגמור כמו שני ארנבים מפוצצי דרייב מיני? לכי לצפות בסרטון הזה - https://www.jacobfelipe.org/desire)

46.) טיפ לסקס - כשיש לכם הזדמנות תנצלו אותה, או במילים אחרות? הבית ריק כנסו ביחד להתקלח.

47.) טיפ למערכת יחסים - תדמיינו את העתיד שלכם בקול רם, תדברו על החלומות שלכם, כל הזמן. תחשוב טוב יהיה טוב. תשכבו על הגב במיטה ותציירו באוויר תמונה של הבית שלכם וכמה ילדים שמתרוצצים בפנים. אמונה שמגשימה את עצמה. תדמיינו אושר ותקבלו שמחה אינסופית.

48.) טיפ למערכת יחסים - תצחקו אחד על השניה. תהפכו את החסרונות שבכם ליתרונות שבכם אחד בעיניי השניה. תנצחו כל רגע שלילי תהיו תמיד באווירה טובה.

49.) טיפ למערכת יחסים - החבל בין אהבה לשנאה הוא דק מאד ואנחנו לפעמים מתנדנדים עליו, לפעמים גם נופלים. תחליטו שגם שאתם שונאים אחד את השניה אתם אוהבים.

50.) טיפ למערכת יחסים - התאמת תכונות - כלי פשוט יחסית. רשמו את תכונות הפרטנר האידיאלי שלכם על נייר. היו מפורטים ככל האפשר. כשתהיה לכם הרשימה ביד השוו אותה לפרטנר הנוכחי. אם הפערים גדולים מכדי לגשר עליהם, כדאי לבדוק מה זה אומר, אולי אתם בכלל לא במקום הנכון. אם הרשימה מאוד דומה, אולי יש מקום בשבילכם ללמוד להסתכל על ה90% המלאים של הכוס כי עושה רושם שאתם בזוגיות טובה.

51.) טיפ לדייט - השאירו מקום לשיחה. כל העניין הוא להכיר אחד את השני, כך שדייט ראשון הוא כנראה לא הזמן הנכון ללכת להופעה או לסרט. אולי תהנו מההופעה, אבל השיחה תתעלה במקרה הטוב, לשפת הסימנים. דייטים מוצלחים הם כאלה המשלבים פעילות משותפת עם הזדמנויות לשיחה ביניכם. זה מתכון מנצח!
(רוצה לייצר דייט ראשון מהסרטים? בדקי את המאמר הזה - https://tigermarketingltd.clickfunnels.com/sod-date )

52.) טיפ לדייט - בחרו לעשות משהו שיתאים לשניכם. אלא אם אתם יודעים בוודאות שגם הדייט שלכם חזק בעניין של ערבי קריאת שירה, אל תציעו את זה כאופציה ראשונה ליציאה גם אתם באופן אישי, הולכים להנות מזה מאוד. בעולמנו הנוכחי, אם זה אפשרי, נסו ללמוד עד כמה שאפשר על תחומי העניין של הדייט שלכם ותכננו בהתאם.

53.) טיפ לדייט - שימרו על האפשרות לחילוץ מהיר. דייטים הראשונים באופן טבעי, לא ת-מ-י-ד מצליחים. לעיתים קרובות, תוך זמן קצר (יש אומרים 5 שניות ראשונות) כבר אפשר להבחין שאהבה כבר לא תצמח פה, שהדייט נידון לכישלון ושכדאי כמה שיותר לסיים את הערב ולהגיד לילה טוב יפה. אם תבחרו לקחת את הדייט שלכם למופע רוק הרי שתצטרכו להיות תקועים איתם לאורך כל ההופעה. מיותר לא?!

54.) טיפ לדייט - דייט ראשון זה די מלחיץ - אין כמו התחושה המשכרת של הדייט הראשון. המון התרגשות מלווה בתקוות וגם קצת חשש. מצד אחד הרצון הכה טבעי הזה למצוא חן ולהיראות לא פחות ממעולה, מצד שני החששות מהלא נודע. לא משנה כמה תכננו את ההתארגנות לדייט מראש, מרפי תמיד ידאג שלא יישאר לנו מספיק זמן, החולצה שבנינו עליה בכביסה, השיער ביום רע במיוחד ועוד ועוד. נשמע לך מוכר.

55.) טיפ לדייט - הכינו מראש נושאי שיחה - אתם חוששים שאתם או בן זוגכם לדייט לא תמצאו על מה לשוחח ותשתקו מהמנה הראשונה ועד לקינוח? רפרפו לפני הדייט על החדשות האחרונות, והכינו כמה שאלות כלליות ומנחות בראש למקרים כאלו בדיוק. כוונו לשאלות פתוחות המצריכות דיון. זכרו – אין לדבר בדייט ראשון על אקסים, ושימרו את הדיון על דת או פוליטיקה למינימום ההכרחי.

56.) טיפ לדייט - שימו לב לשפת הגוף שלכם - שפת הגוף היא צורת התקשורת העיקרית שלנו – היא מהווה 55% מהתקשורת הבינאישית, סגנון הדיבור מהווה 38% ותוכן הדברים מהווה רק 7%. כשאתם מברכים את הדייט שלכם לשלום – חייכו. זה יראה לדייט שלכם שאתם שמחים לראות אותו ויציג אתכם כחברותיים ומקבלים. שימו לב לא לשלב את הזרועות על החזה כי זה יגרום לכם להראות לא מעוניינים ולא נגישים ואל תשכחו לשבת זקוף.
(יש כל כך הרבה מעבר לדייט וחבל שהדייט שלך יתפוצץ לך בפנים בגלל שטות קטנה כי בדייט ראשון כל רגע קטן הוא קריטי! המאמר הזה עלול להציל אותך מזה: https://tigermarketingltd.clickfunnels.com/sod-date )

57.) טיפ לתקופה שלפני מערכת היחסים - אל תתפשרי – קבעו אתם את הסטנדרט. מערכות יחסים הן תחום שאנחנו ממש לא רוצים להתפשר בו. ליצור זוגיות זה יחסית קל, ליצור זוגיות טובה זה כבר אמנות, אבל זה לגמרי אפשרי. חשוב מאוד כבר בהתחלה להגדיר מה הם הסטנדרטים שאנו לא מוכנים להתפשר עליהם בזוגיות, ואם מה שמגיע לא עומד בסטנדרטים האלו - לשחרר מהר ובאהבה.

58.) טיפ לדייט - הסתכלי על תקופת הדייטים כתהליך למידה עצמית, ולא רק כמטרה למצוא זוגיות. הסתכלות כזו מביאה קלילות לתוך המפגשים, כי כשאנחנו משוחררים מהתלות בתוצאה יש מקום ליותר זרימה ואפילו להנאה מהדרך. בצורה כזו אתם יכולים להיות יותר אתם. כשאתם ממוקדים במחקר ובלמידה ולא רק בשורה התחתונה, התהליך הופך להיות הרבה יותר מעצים וטבעי.

59.) טיפ לדייט - זה לא ערב בנות - דייט זה לא קפה עם חברה. לדבר איתו על לקים, אופנה או הסינגל החדש של אנריקה איגלסיאס, כנראה יגרום לו לפיהוק בשלב מוקדם. לקשקש על האקסים יגרום לו לברוח. יש מספיק נושאים בעולם שאפשר לדבר עליהם החל מהאקלים המשתנה בחצי הכדור המזרחי או הסרט החדש של הנוקמים. לא מספיק שאת נראית כמו בר רפאלי, חשוב ליצוק לשיחה תוכן שיעניין את שניכם.

60.) טיפ לדייט - אל תהססי להגיב, להרגיש, לחוות את הרגע - אם הבחור מצחיק , אל תהיה מוטרדת מהקמטים סביב העיניים, חייכי או צחקי בקטנה. אבל זכרי לשמור על פאסון ולא לצחקק כמו טינאג'ירית מתלהבת.

61.) טיפ למערכת יחסים - מנהלת את כולם? שחררי - אמא פולניה כבר יש לו (ולא בטוח שהוא סובל את זה…) והוא כבר מספיק מבוגר כדי לדעת לקחת סוודר. גבר הוא גבר, אוהב שמלטפים לו את האגו וטופחים לו על השכם. תני לו הרגשה שאת לידו ולא מעליו. יש לך עוד את כל החיים לעשות לו את זה, אבל לפחות בדייט הראשון, שחררי, תני לו להוביל, לנסות, להתאמץ, ואפילו לטעות.

62.) טיפ לסקס - אל תתפשטו לגמרי - יותר סקסי לא להתפשט לגמרי.הנשים של המקצוע ממליצות גם ספציפית על עקבים בתנוות עמידה אחוריות, כי מסתבר שהארכת הרגליים, מה שמבליט את העכוז, מקל על ההגעה ומגביר את החיכוך של קצה האיבר בנקודת הג'י, וכך מנגיש את האורגזמה הפנימית. אז תשאירו פריט לבוש אחד, כמו חולצה, חזיה, ביריות או גרביים. מה שעושה לכם את זה. חוץ ממכנסיים.

63.) טיפ לסקס - מולטי-טאסקינג - לא להתעצל! למשל, אם אתם בתנוחה שבה אתם מאחוריה, אל תסתפקו בהתמקדות בחלק האחורי - השתמשו בידיים כדי לעשות דברים בחלק הקדמי שלה בזמן החדירה. גם את, אם את יורדת לו, והידיים שלך פנויות, תתפסי משהו ותעשי לו נעים. זו לא תורה מסיני, זה מולטי-טאסקינג בסיסי. טיפ מעולה של כוכבי פורנו הוא שימוש באף בזמן מין אוראלי. הרי בזמן שהלשון עושה את מה שהיא עושה, האף נמצא בדיוק ליד הדגדגן, בלי שיהיה לו שום שימוש. אז באמת, בתור איבר שהמשימה היחידה שמוטלת עליו היא לא להיסתם, הגיע הזמן שיעשה משהו.
(רוצה לדעת לדעת לגעת בגבר בצורה שהמוח שלו יתפצלח מתשוקה ורק ירצה לקפוץ עלייך כמו חתול רעב? - הסרטון הזה עלול לעזור - https://www.jacobfelipe.org/desire)

64.) טיפ לסקס - הימנעו מתקופות יובש ארוכות מידי. שמרו על רמת סקס סבירה בדם. זה בריא לראש, לעור הפנים וגם לסביבה הקרובה שצריכה לסבול אתכם. אם אין עניין, צרו אותו. כשמחפשים מוצאים.

65.) טיפ לסקס - אווירה יכולה לשנות את מהלך הסקס כולו. אז נכון שלרוב אנחנו עצלנים ורק מעוניינים לספק את יצרנו, אבל מידי פעם חשוב גם להשקיע בדברים שמסביב. ההמלצה המוזיקלית - לא משהו רועש מידי, אבל רועש מספיק יעשה את העבודה. צרפנו לכם 7 אלבומים במיוחד עבור כך. כולם מעולים, כולם מעוררים וכולם מתאימים לחוויה מינית משובחת.

66.) טיפ לסקס - הרשו לעצמכם לשתות כוס או שתיים של יין לפני האקט. זה ימריץ את החרמנות, יסיר את העכבות ויגרום לכם להרגיש הרבה יותר משוחררים עם הפרטנר ועם הגוף שלכם.

67.) טיפ לסקס - אל תחששו להתחיל לחרמן זה את זו כבר בחדר המדרגות, ביציאה מהבר, ביציאה מהקולנוע או במטבח או בסלון. הנועזות הזאת תעשה נפלאות ליצר שלכם.

68.) טיפ לסקס - אוכל בחדר המיטות? גלידה: כן, סוכריות קופצות: כן בטרוף, דבש: ביג-לא-לא.

69.) טיפ לסקס - דברו מלוכלך. הביטוי "כוחן של מילים" מוכיח את צדקתו גם בזמן המשחק המקדים.
(אם את חוששת מדיבור מלוכלך ופוחדת להראות "זולה" או איזה שטות, הסרטון הזה יעזור לך ויגרום לך להראות כבחורה מלאת ביטחון, בכלל לא זולה, וגם יחרמן לו את הצורה)

70.) טיפ לדייט - אם קבעתם דייט ואתם יודעים שיהיה במהלכו סקס, הרשו לעצמכם לייצר ציפייה דרך החלפת הודעות מלוכלכות ושובבות. הסמסים הללו ימריצו את האדרנלין ויכניסו אתכם למצב הרוח המתאים.

71.) טיפ לסקס - תנו לדמיון להוביל - הדליקו את הגפרור בראש והטריפו את עצמכם לפני, בזמן ואחרי המעשה. ה'לפני' יבנה את המתח, ה'בזמן' ילהיט את העניינים ויעצים את התחושות, וה'אחרי' יוביל אתכם בבטחה לפעם הבאה.

72.) טיפ לסקס - מציצה עושים רק באהבה או לא מוצצים בכלל.

73.) טיפ לסקס - שילוב אביזרים רוטטים למיניהם כגון רוקט-פוקט או טבעות רטט - מומלצים ביותר. אשה, רוקט פוקט מסוגל לעשות עבודה יותר טובה מהגבר שלך לעיתים, ולעזור להביא אותך לאן שאת צריכה להגיע.

74.) טיפ לסקס - שלוק מים לפני שאתן יורדות לגבר שלכן, עושה את כל ההבדל.

75.) טיפ לסקס - גברים רגישים במיוחד לאיבר המין שלהם, ולכן מין אוראלי הוא דרך מצוינת עבורך להעניק לו את התחושה שהוא "סופרמן", ולפתח אהבה אמיתית אליו (או אל הכלי שלו).
(הסקר הסודי שלו מסביר למה גברים כל כך רגישים לאיבר המין שלהם ולמה לעזאזל הם מקשרים את זה עם האגו שלהם, הבנה סופר קריטית שיכולה לעשות הבדל של שמיים וארץ במערכת היחסים שלך - בדקי פה - https://www.jacobfelipe.org/seker )

76.) טיפ לסקס - שחקי איתו קצת לפני שתיגשי היישר לאקט. נסי לגרות אותו ולבנות ציפייה לקראת הבאות, עד שתגיעו למצב שהוא מת שהלשון החמה שלך תנחת על קצה הכיפה שלו, ואז תמשיכי אפילו עוד קצת. טיזינג זאת אמנות שחובבי המין מאד-מאד מעריכים.

77.) טיפ לסקס - כאשה, נולדת עם קואורדינציה (או יכולת לשלב מספר פעולות יחדיו), ולכן אל תזניחי את הידיים שלך ונסי לשלב אותן במזימת העינוג של הגבר שלך: יד אחת עובדת יחד עם הפה במשולב או מחזיקה את הזין בבסיסו, על מנת למנוע נענוע מיותר. יד שנייה חופשייה לעשות כרצונה ולגעת בכל חלק בגופו שנגיש וחשוף לך, כמו: בטן, ישבן, אשכים. שימי לב לתגובת בן זוגך וכך תמצאי את דרגת החוזק אותה הוא אוהב.

78.) טיפ לסקס - גרון עמוק: כל בחורה יכולה לעשות גרון עמוק בזווית הנכונה. יש לשכב על קצה המיטה, עם כרית מתחת לשכמות, ולתת לראש להיתלות מעט מעבר לקצה. על הבחור לעמוד מעלייך. כל עוד הביצים שלו לא סותמות לך את האף יותר מדי, אפשר להגיע לעומק כמעט לא מוגבל ואפילו לנשום תוך כדי. בהצלחה!

79.) טיפ לסקס - שחקי איתו קצת לפני שתיגשי היישר לאקט. נסי לגרות אותו ולבנות ציפייה לקראת הבאות, עד שתגיעו למצב שהוא מת שהלשון החמה שלך תנחת על קצה הכיפה שלו, ואז תמשיכי אפילו עוד קצת. טיזינג זאת אמנות שחובבי המין מאד-מאד מעריכים.

80.) טיפ לסקס - גברים נהנים ממראה עיניים, ויעידו על כך כל אוהבי הפורנו. לכן, אין מחזה יפה יותר מלצפות בך מאוננת מול הגבר שלך. ברגע אחד הפכת פנטזיה למציאות, והפכת מאשה סקסית לאשה סקסית עם בטחון.

81.) טיפ להחזרת האקס - את צריכה להשתיק את כל אלו שיגידו לך שאי אפשר להחזיר אהבה. גם אם הם מתכוונים לטוב והם פשוט לא רוצים לראות אותך נפגעת שוב. הם לא באמת עוזרים כאשר הם אומרים לך להפסיק לחלום או פשוט להמשיך הלאה ולמצוא גבר אחר.

82.) טיפ להחזרת האקס - מותר לצלצל אליו לפעמים אבל לא להגזים
אבל יש להפעיל שיקול דעת. טלפון פעם בשבועיים ישמור אותך בתמונה. התקשרות עשר פעמים ביום נשמעת כמו צעקה של ייאוש. אל תעשי את זה. את חיבת לרסן את עצמך.

83.) טיפ להחזרת האקס - המנעי מסצנות קנאה - ברגע שנפרדתם איבדת את הזכות להגיד לו מה לעשות והוא חופשי לעשות את כל מה שהוא רוצה. אם הוא מתחיל לצאת עם נשים אחרות המנעי מסצנות קינאה בציבור ,
(בינתיים אמרתי לך מה לא לעשות פה...רוצה ללמוד מה כן לעשות? במצגת הזו תלמדי על הודעות טקסט מוזרות שיכולות לשלוח במהירות האור את האקס שלך אלייך בחזרה, לזרועותייך החמות, בדקי את זה פה עוד היום - https://www.jacobfelipe.org/exback)

84.) טיפ להחזרת האקס - אל תלכלכי אל תשמיצי - לעולם, לעולם, אין להשמיץ או ללכלך על בן הזוגך לשעבר בפני ידידים ומשפחה. את יכול להיות בטוחה כי כל מה שיאמר יגיע בסופו של דבר גם לאוזניו. לא משנה כמה נפגעת מסוף היחסים להשמיץ אותם יעשה רק נזק למערכת יחסים הנוכחית או עתידית עם האקס שלך. תני לו קצת מרחב ושקט ונצלי את הזמן לעבוד על עצמך.

85.) טיפ להחזרת האקס - לפני שחוזרים נסי להבין האקס שלך - הקשיבי ונסי לנתח את מה שהוא אומר ועושה. את צריכה לדעת מה האקס שלך רוצה ומחפש בשותפה לחיים ולדעת אם את יכולה לספק לו את זה. נסי להיות כנה עם עצמך ואיתו.

86.) טיפ להחזרת האקס - יש להשתמש בשיקול דעת במגעים עם בני המין השני - אם יש בך רצון אמיתי להחזיר אותו לחייך, עכשיו זה לא הזמן המתאים למשחקי הכרויות חדשים. לא תוכלי לשכנע את האקס שלך שאת באמת רוצה להחזיר את אהבה הישנה אם תתחילי לצאת עם גברים חדשים כמה פעמים בשבוע. לעומת זאת יציאה מפעם לפעם כן רצויה על מנת להראות לו שאת עדין רצויה ומבוקשת, אבל לא יותר מזה.

87.) טיפ להחזרת האקס - יצרי תחושת דחיפות אצל האקס שלך על ידי כך שתראי לו שהמשכת הלאה - לעתים קרובות האקס שלך ידע וירגיש שאת מעונינת לחדש את מערכת היחסים עימו דבר זה עלול לגרום לקחת אותך כמובן מאליו ולהרגיש כי תמיד יוכל לזכות בך מחדש. זו הסיבה שהוא צריך להרגיש תחושת דחיפות והוא ירגיש כאשר את תני לו לראות שאת מסתדרת גם בלעדיו. את יכולה לעשות זאת פשוט יציאה אקראית לפגישה עם מחזר חדש או פשוט על ידי כך שתפגיני אדישות בעקבות הפרידה.
(בואי נגיד שיש לי עוד כמה תכיסיסים מעניינים בשרוול כדי ליצור דחיפות כזאת עצומה שהוא לא יוכל להחזיק את עצמו עוד דקה אחת, גלי על זה פה: https://www.jacobfelipe.org/exback)

88.) טיפ להחזרת האקס - לעולם אל תתחנני בפניו לחזור אליך - אם את מוצאת את עצמך מוכנה לבקש סליחה או להתחנן בפניו לחזור, קחי בחשבון שאת עלולה להיראות נואשת. משמעות הדבר היא כי הוא יראה צד אחד ממך שהוא פשוט לא אטרקטיבי, רוב הסיכויים שהוא לא יחזר אליך. אם לעומת זאת הוא יחזור משום שהפכת לנואשת, רוב הסיכויים שהיחסים האלו ייגמרו שוב במוקדם או במאוחר.

89.) טיפ לטקסטינג - הודעות קצרות - העצה הראשונה המאוד משמעותית תאפשר לכן לשמור על קשר בווצאפ עם הבחור שאתן אוהבות. מומלץ ביותר לכתוב הודעות קצרות אך מעניינות, לתת לו את המקום לענות על מנת שהוא יספר גם בתורו חוויות.

90.) טיפ לטקסטינג - אל תראי לו את זה - גם אם אתן חושבות על הבחור הזה פעמים רבות במהלך היום, חשוב לא להראות לו את זה. ובכן, אל תכתבו לו הודעה כל שעה עגולה או כל פעם שאתן נזכרות בו. מקרה זה עלול לשדר לוו שאת לחוצה להכיר אותו או להתחיל זוגיות בימים הקרובים, וזה עלול לגרום לו לברוח ממך.

91.) טיפ לטקסטינג - תהיי חיובית - רצוי שההודעות שלכן תמיד יהיו חיוביות, תוסיפו סמיילים מצחיקים שמחייכים, על מנת להעלות לו את החיוך. בכך, הוא יתחיל לחשוב עליכן יותר, ויבין מזה שאתן בחורה מעניינת שכדאי לפגוש.
(בזמן שהטיפים שאני מספר לך פה נהדרים, יש סוד אחד קטן, שכותבי תסריטים בהוליווד משתמשים בו כדי לגרום לתסריטים שלהם להיות משובבי נפש ולהדביק מאות אלפי אנשים למסך מריירים עם קופסאות פופקורן, רוצה ליצור את אותו אפקט בהודעות שלך ולהיות האישה הכי מושכת בהודעות טקסט שהוא ייתקל בחיים שלו? - קראי את זה דחוף - https://www.jacobfelipe.org/text)

92.) טיפ לטקסטינג - ספרי בדיחה - על מנת לשבור את הקרח שנשים רבות חוששות ממנו, מומלץ לחשוב על בדיחה קלילה. כך תרגישו בנוח להתחיל להתכתב וזאת בצורה טבעית, ללא מאמץ או ביישנות.

93.) טיפ לטקסטינג - חשוב להשאיר לו טעם של עוד, ולא לספר לו את רוב הפרטים עלייך בשיחה אחד. כמובן שיש לעזוב את השיחה בנחמדות ולא בפתאומיות.

94.) טיפ לטקסטינג - תראי לו שיש לך חיים - אם את תראי יותר מדי זמינה עבורו, זה יכול להוריד לו. תגידי לו לפעמים שאת יוצאת עם חברים, תגידי לו שאת בדיוק יוצאת ותכתבי לו מאוחר יותר. ותסכימי איתי שזה הפוך, שגבר עונה לך אחרי שעות, את גם מתחרפנת וזה מדליק אותך יותר. תעשי אותו הדבר.

95.) טיפ לטקסטינג - שיהיה לך מטרה - את חייבת שיהיה תכלית לכל שיחת טקסט. לדוגמא: "היי קראתי מאמר מגניב על תאילנד וזה הזכיר לי את החופשה שלך שסיפרת לי, רציתי לשאול אותך משהו על זה..."

96.) טיפ לטקסטינג - תשאלי אותו שאלות - לא אנחנו לא בשנות הקוקוס, ולא רק גברים צריכים ליזום ולשאול את הנשים שאלות. שאלי אותו שאלות על העבודה שלו, על המשפחה שלו, על התחביבים שלו. על ידי כך שאת מראה עניין בחיים שלו, הוא יגיב בחיוב אלא אם כן הוא סתם שמוק.
"איך הייתה הפגישה היום? קיוויתי שיילך לך ממש טוב..."

97.) טיפ לטקסטינג - אל תשלחי לו סתם "היי" מעפן - במקום זאת, תני לו סיבה להגיב, "היי חתיך, איך הבוקר שלך?" או "היי, חשבתי עלייך כל הבוקר...". תסכימי איתו שיהיה יותר מעניין להגיב על זה מאשר "היי". את אשכרה מראה לו שאת חושבת עליו.
(אלו היו רק שתי דוגמאות להודעות, אם תקראי את המאמר הזה, תוכלי ליצור הודעות סופר-מסקרנות שידביקו את הגבר הזה למסך ורק יחכה שתגיבי לו ותפגשי אותו! - הנה זה - https://www.jacobfelipe.org/text)

98.) טיפ לטקסטינג - תמצאי ודברי על תחומי עניין משותפים - יש מחקרים ברורים שמראים שאנשים נמשכים לאנשים שאוהבים אותם דברים כמוהם. אז כן, תעשי קצת עבודת רחרוח ותמצאי משהו משותף (ואם אין, אולי אתם לא מתאימים אז?!) - ודברי עליו. מי לא אוהב לדבר על משהו שהוא אוהב?! וזה גם ייצור ביניכם חיבור בן זונה.

99.) טיפ לטקסטינג - שחררי כפרה - אם את רואה שאת עושה הכל, הוא לא עונה, ואת שמה לב שבווטסאפ שלך יש 20 הודעות שלך ושתיים שלו, כנראה היית כבר צריכה לשחרר מזמן. אסטרטגיה יותר חכמה היא לשים לב שהוא קצת מאט בתגובות, לא ישר עונה...קחי פסק זמן. תני לו ליזום, ואם הוא לא יוזם? עד שייחפש, הכל טוב, יש מספיק גברים שם ואת שווה!

100.) טיפ לטקסטינג - אל תסחפי עם אימוג'יים - אם ההודעה שלך נראית כמו אורגיה המונית של אימוג'ים, זה סימן רע. (ממש רע!). זה נראה כמו הודעה מבת דודה שלו בת 12 שרכבה על סוסי פוני בשבת. זה לא מה שאת רוצה ליצור. כן זה נחמד להשתמש באיזה אימוג'י פעם ב..., אבל אל תגרמי להודעה שלך להראות כמו פרק של פרפר נחמד בווטסאפ.

עקבו אחרינו!

פייסבוק

יוטיוב

כתובת: אחד העם 9 ת"א
תכתבי את האימייל שלך כדי לקבל את סודות המשיכה של ג'ייקוב שייחשפו אלייך במשך ה14 יום הבאים. זאת תוכנית עוצמתית שתראה לך איך לבנות משיכה עמוקה בכל שלב במערכת היחסים שלך.