איך להפסיק לסרס רגשית את הגבר שלך?

אני לא יודע אם זה קטע ישראלי או משהו, אבל רוב האנשים שאני מכיר לא יודעים לקבל מחמאות ומתנהגים כאילו ליקקת להם את הלחי כל פעם שאתה אומר עליהם משהו נחמד. 

לדוגמא, יש לי חבר שקוראים לו עדי שהוא ללא ספק אחד הנאשים החכמים שאני מכיר. לעדי יש מוח בגודל של הירח, והוא פשוט אינצקלופדיה מהלכת, והIQ שלו הרבה יותר גבוה משלי. אבל הוא לא יודע לקבל מחמאה גם אם חייו יהיו תלויים בזה.

אני: "עדי, אתה סופר חכם, אתה כנראה הבחור הכי חכם שאני מכיר".

עדי: "(עושה רעשים של הממממ) "שמע, לה, אני לא ביל גייטס או משהו"

יש לי ידידה אחרת שקוראים לה שני, שהיא סופר יפהיפיה. עיניים מהפנטות, גוף נהדר, וחיוך שמעביר לי צמרמורות בכל הגוף.

אבל שאני אומר לשני, "את ממש יפה", החיוך שלה נעלם והיא אומרת "אני לא אוהבת את התחת שלי והייתי רוצה שיהיה לי עור יותר יפה." ואז אנחנו יושבים בשקט במשך דקה ומנסים להבין איך להוציא אותה מהבעסה שלה.

עכשיו, את עלולה לחשוב ששני ועדי הם פשוט אנשים צנועים. אבל לפי דעתי הם בכלל לא. הם פשוט שמוקים.

הנה למה:

הרבה אנשים חושבים שכדי לקבל מחמאה אתה צריך לחשוב שהמחמאה נכונה. אבל במציאות מה שאתה חושב לא חשוב. הבן אדם שנותן לך את המחמאה חושב שהיא נכונה. ואם אתה מסרב למחמאה או מסרב לקבל אותה, אתה מסרב את האמת של האדם שמולך וזה במילים אחרות, להיות שמוק.
לדוגמא, בזמן הפנוי שלי אני מנגן על גיטרה. לפי דעתי, כישורי הגיטרה שלי הם ממוצעים. אני יודע כמה אקורדים ואני יכול לנגן איזה שיר, אבל אני לא מכיר כזה הרבה שירים במיוחד לא כאלו יותר מסובכים.

אבל לפעמים שאני מנגן עם חברים, מישהו בא ואומר לי,
 "וואו, בן אדם, אתה ממש טוב"

עכשיו אם אני אהיה צנוע ויגיד, "לא, אני לא כזה טוב", מה שאני באמת אומר הוא, "אתה טועה ואין לך טעם ומה לעזאזל לא בסדר איתך?" במילים אחרות, אני שמוק.
ברגע שאת מתחילה למסגר מחמאות בדרך הזו (ולהבין שמחמאות הם לא האמת שלך, אלא תפיסות לגבייך של אחרים), לקבל מחמאות נהיית עבודה קלה יותר.
זה בכלל לא משנה אם את חושבת שאת יפה או סקסית או יש לך יכולת רוחנית קסומה. אם האדם שמולך מחמיא לך ומאמין בזה, זאת המציאות שלו ואין לך את הזכות או האחריות לסרב לשלול את הדעה שלו.

אז הנה מה לעשות שמישהו נותן לך מחמאה

צעד 1: תתעלמי מהשטות הזה של "להיות צנועה" או להגיד משהו מעפן כמו "זה נחמד מצידך להגיד" (שונא את הפסקה הזו)
צעד 2: תסתכלי על האדם ישר לעיניים ותגידי לו "תודה לך"
צעד 3: תפסיקי לדבר.

זה נשמע פשוט, אבל לרוב האנשים זה ממש קשה....

זה לא משנה אם את חושבת שהמחמאה אמיתית, התגובה היחידה הנכונה למחמאה היא להגיד "תודה לך." אם את מסיטה ממך את המחמאה, את לא צנועה, את מתנהגת כמו שמוקית.

קפיש?

הקטע הזה חלק ממוצר חדש שלי, שנקרא הסקר הסודי שלו, שבו שלחתי אימייל למעל 10,000 גברים ולפי התגובות שלהם בניתי קורס שלם שמסביר לכל הנשים את הטעויות שהן עושות עם הגברים שלהן ומה מפריע להן לקבל את האהבה של החיים שלהן מהגברים האלו.

עקבו אחרינו!

פייסבוק

יוטיוב

כתובת: אחד העם 9 ת"א
תכתבי את האימייל שלך כדי לקבל את סודות המשיכה של ג'ייקוב שייחשפו אלייך במשך ה14 יום הבאים. זאת תוכנית עוצמתית שתראה לך איך לבנות משיכה עמוקה בכל שלב במערכת היחסים שלך.