מאמרים

הרבה נשים שואלות אותי, האם מערכות יחסים פתוחות יכולות לעבוד? אז התשובה היא לא שחור ולבן, תלוי מאוד באישה ותלוי בגבר.
עובדה: למצוא את האחד שלך זה מיתוס וחייבים לנפץ אותו, ולמעשה הוא הרבה יותר הרסני מאשר עוזר, במאמר הזה תלמדי למה.  
המאמר הזה יחשוף בפנייך אחת ולתמיד מהם הדרכים להחזיר את האקס וממה צריך להזהר, תקראי את זה אם את לא רוצה לעשות טעויות.  
הרבה נשים חושבות ש'לחנך' את הגברים שלהם זה רעיון טוב, אך בהרבה מקרים הן לא יודעות לעשות זאת והן מסרסות אותם וזה יכול להיות קטלני למערכת היחסים.  
בעולם הדייטינג של היום, לשלוח הודעת טקסט לגבר ולגרום לו לחשוב עלייך אפילו בזמן העבודה זאת הזדמנות קריטית אם את רוצה לגרום לו להשתוקק אלייך ולרצות אותך יותר מתמיד, וגם להתבלט מעל כל אישה אחרת.
כדי לבנות זוגיות מוצלחת, יש הרבה עצות מעולות שיכולות לעזור לך לעשות את זה, קיבצתי 100 מהם פה.
כולנו גדלנו על סיפורי אגדות, אבל מה שלא ידעת, שבתוך הסיפורים האלו מסתתרים סודות אפלים שיכולים לגרום לגבר להיות אובססיבי אלייך בטירוף. השתמשי בטיפים האלו עוד היום וצפי לתוצאות מרחיקות לכת.
הרבה נשים רוצות שמישהו יתאהב בהן, אבל כאשר הן עושות את הטעות הנוראית הזו, הן רוצחות כל סיכוי. קראי את המאמר כדי לדעת בדיוק מאיזו טעות את צריכה להמנע.
הרבה נשים חושבות שהן צריכות לרצות את הגבר שלהן וכך הוא ישתוקק אליהן. אך זאת טעות אכזרית רוצחת משיכה קלאסית, ההפך הוא הנכון, תצטרכי ללמוד איך לריב איתו ולעמוד על שלך - זה יקפיץ את רמות התשוקה שלו אלייך לשמים. גלי איך.
הרבה גברים פתאום נעלמים לנשים, וחוזרים, ושולחים הודעה, והרבה נשים מבולבלות מה לעשות במצבים האלו, המאמר הזה הולך לשפור אור על הנושא ושתדעי מה בדיוק לענות לו שזה קורה.
הרבה גברים לפתע מפסיקים ליזום במערכת יחסים (או שמעולם לא יזמו), המאמר הזה יגלה לך איך לגרום לו ליזום יותר מה שבהרבה מקרים יכול לגרום לו להתאהב בך.
הרבה פעמים אנחנו נמצאים במערכות יחסים רעילות, ואחת הסיבות לזה שאנחנו ממשיכים להשאר שם הוא הרבה פעמים, למרבה ההפתעה אנחנו, במאמר הזה תגלי מהן הסיבות שבגללן את נשארת במערכת יחסים רעילה ומה לעשות הלאה
עקבו אחרינו!

פייסבוק

יוטיוב

כתובת: אחד העם 9 ת"א
תכתבי את האימייל שלך כדי לקבל את סודות המשיכה של ג'ייקוב שייחשפו אלייך במשך ה14 יום הבאים. זאת תוכנית עוצמתית שתראה לך איך לבנות משיכה עמוקה בכל שלב במערכת היחסים שלך.
העמוד לא קשור לפייסבוק ולא חלק ממנו באף בחינה או צורה. הנתונים המוצגים באתר הם לא התייחבות מאף סוג שהוא. ​